اسپیکر خودروی زنون مدل ZN-696V

( )

Xenon car speaker_ZN-696V

560,000 تومان بدون مالیات.

Xenon car speaker_ZN-696V

اسپیکر همان باند یا بلندگوست. پخش صدای خروجی توسط بلندگویی که داخل ماشین نصب می شود صورت می گیرد. سازندگان سیستم های صوتی تمام تلاش خود را می کنند تا با کیفیت ترین خروجی صدا را تولید کنند. زد ان 696 وی « ZN-696V » زنون با طراحی شیک و کیفیت بالا، دارای قدرت صدای خروجی 450 وات است که صدایی شفاف و دلنشین را پخش می کند. این مدل اسپیکر از نوع کواکسیال 4 جهته می باشد که دارای ساب ووفر، میدرنج و تویتر است تا صدای زیر، بم و میانی را تقویت کند و صدایی شفاف و با کیفیت را ارائه دهد. گذر جریان الکتریکی 4 اهم، کیفیت خوبی را برای صداهایی که از پخش ماشین خارج می شود ارائه می دهد. این اسپیکر بیضی شکل بدلیل ابعاد مناسبی که دارد می توان در قسمت های مختلف ماشین از قبیل داشبورد جلو، روی درب ها یا روی طاقچه ی عقب بکار برد. تجربه شنیدن موسیقی با کیفیت را با بلند گو Zenon ZN-696V داشته باشید. در کل می توان گفت توان 450 وات، آمپدانس 4 اهم و فرکانس 45 تا 20000 هرتز از مدل های خوب موجود در بازار می باشد.

نقد و بررسی مدل اسپیکر Zenon ZN-696V

باندهای خودرو به دو دسته گرد و بیضی تقسیم می شوند که اسپیکر کواکسیال Zenon ZN-696V جزو بلندگوهای بیضی شکل می باشد که نسبت به بلندگوهای گرد در اندازه بزرگتری طراحی شده است. موارد استفاده از بلندگوی زنون گسترده است به طوریکه در قسمت های مختلف خودرو های سواری می تواند جا بگیرد. قیمت مناسب این بلندگو و کاربرد آن در سیستم های متوسط با اندازه مناسب، باعث شده از لحاظ اقتصادی به صرفه باشد.

طراحی زیبا اسپیکر Zenon ZN-696V

بلندگوهای Zenon ZN-696V به شکل بیضی و با طراحی زیبا به رنگ مشکی ساخته شده است. سازندگان این محصول به استحکام آن توجه شایانی کرده اند و محصولی با دوام تولید کرده اند. این مدل اسپیکر از نوع کواکسیال است که با ساب ووفر، میدرنج و توییتر همراه شده است. در هر کارتون شاهد حضور یک جفت اسپیکر هستیم.

توان صوتی اسپیکر Zenon ZN-696V

مقاومت یا امپدانس باند ماشین که از ویژگی های مهم بلندگوها می باشد با واحد سنجش اهم اندازه گیری می شود که نشان دهنده عبور جریان الکتریکی صوت است که با پخش ماشین هماهنگ است. بلندگوهای Zenon ZN-696V دارای 4 اهم میباشد. حداکثر توان خروجی صدا 450 وات است. که شفافیت صدا در این نوع اسپیکر قابل تحسین است. صدا و موسیقی هایی که از این بلندگو خارج می شود دلنشین است، ذهنی آرام را می طلبد که ساعت ها رانندگی کند و از موسیقی لذت ببرد.

این مدل اسپیکر از نوع کواکسیال 4-WAY می باشد که دارای میدرنج، ساب ووفر و توییتر می باشد؛ میدرنج با تقویت صدای میانی، ساب ووفر با تقویت صدای بم و توییتر با تقویت صدای زیر، صدایی با کیفیت و عالی را پخش خواهند کرد. 

چین (اصلی)
زنون (ZENON)
اسپیکر کواکسیال
یک جفت (2 عدد)
بیضی
450 وات
4 اهم
45 تا 20000 هرتز
90 دسی بل
دارای تویتر و میدرنج و ساب ووفر
دفترچه راهنما, پیچ های اتصال, کابل اتصال

برچسب ها