شمع موتور تک پلاتین 5960j2 بوش سیتروئن اورجینال

( )

Peugeot Citroen Single platinum spark plug 5960 j2 _ Bosch

42,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

شمع موتور تک پلاتین 5960j2 بوش سیتروئن اورجینال


مشخصات فنی و ساختار شمع تک کنتاکت بوش پژو 5960j2:

شمع تک پر پژو، از سری شمع موتور استاندارد خانواده بوش است که در بسته بندی سفید اورجینال پژو سیتروئن عرضه میشود و از ویژگی های بارز این محصول،الکترود نیکلی با قطر 2.5 میلیمتر از جنس نیکل خالص است. در این محصول از ابکاری با نیکل استفاده شده که این مزیت باعث جلوگیری از گریپاژ شمع موتور در داخل سیلندر به مرور زمان میشود و همچنین به مقدار قابل توجهی از رسوب کربنی در شاسی شمع موتور جلوگیری میکند. ویژگی دیگر این شمع موتور پژو سیتروین بوش استفاده از چینی الومینیوم سیلیکات چندلایه و شیار دار برای جلوگیری از رسیدن به دمای شکست یا به عبارتی قطع شدن شمع است. این شمع از خانواده کوپرپلاس با الکترود میانی نیکل و ایتریم اضافی در الکترود منفی باعث افزایش 50 درصدی عمر نسبت به نسل قبلی شده است. همچنین مقاومت درونی اصلاحی با تقسیم ولتاژ صحیح و کله آجدار الکترود منفی باعث احتراق خوب در حضور اکسیژن و سوخت میشود که نتیجه آن آرام کار کردن موتور و جلوگیری از احتراق ناقص است.

داشتن هسته مسی دیگر ویژگی این محصول میباشد،هسته مسی در داخل شمع موتور مانند یک مبدل حرارتی عمل میکند و شمع موتور را همواره در دمای تعریف شده نگه میدارد.

استفاده از واشر حجیم و آبکاری شده با نیکل مانع ورود و نشت به بلوک سیلندر میشود.

شمع موتور بوش فابریک پژو در ایران بسیار کمیاب است. این شمع به سفارش شرکت پژو - سیتروین فرانسه توسط بوش روسیه تولید شده است،

سایز، رزوه، آچار شمع تک زمانه بوش پژو FR7DC9 5960.J2:

ارتفاع پایه این شمع موتور پژو 19 میلیمتر است که در اصطلاح عامیانه پایه کوتاه و اصطلاح تخصصی، پایه استاندارد گفته میشود. سایز آچار آن 16 میلیمتر یا 5/8 اینچ است که در اصطلاح عامیانه یعنی با آچار 16 میتوان این شمع را نصب کرد. سایز رزوه آن 14 میلیمتر است که در اصطلاح عامیانه سایز سر سیلندر است که شمع موتور در داخل آن بسته میشود. ترمینال شمع ثابت است بدین معنی که محلی که وایر روی آن نصب میشود پیچی نیست و فقط وایر های نوع ترمینال بزرگ به این شمع موتور متصل میشوند.

شمع پایه کوتاه کوپر پلاس پژو - سیتروئن بوش  ۵۹۶۰.j۲ مناسب :

شمع پایه کوتاه بوش فابریک پژو برای طیف وسیعی از خودروهای ایرانی از جمله پژو 405، پارس، زانتیا، پژو 206 تیپ 2 TU3،سایپا پراید، دنا، سمند، سورن، کاربرد دارد چنانچه در انتخاب شمع موتور خود اطلاعات فنی دقیق ندارید میتوانید از طریق منوی انتخاب خودرو و یا تماس با پشتیبانی محصول مناسب خودرو خود را پیدا کنید.

*سفارش فیلر خاص : شما میتوانید بصورت رایگان درخواست فیلر نمایید. در فرایند خرید در انتها در بخش پیام خریدار میتوانید فیلر درخواستی خود را ذکر کنید تا محصول شما قبل از ارسال بصورت تخصصی برای شما فیلرگیری شود.

روسیه | Russia
بوش | Bosch
شمع موتور
1 عدد
پایه استاندارد 19 میلی متر
نیکل
2.5 میلی متر
استاندارد
نیکل
0.9 میلی متر
استاندارد
7
آبی
16
14
ثابت
20 هزار کیلومتر
هسته مس , آبکاری شده با نیکل

برچسب ها