جدید مکمل سوخت و تقویت کننده اکتان آلتیما حجم 300 سی سی

اکتان بوستر آلتیما حجم 300 میلی لیتر

( )

 Altima Fuel Supplement _ 300ml

حجم 300 میلی لیتر

برای تعداد بالای 20 عدد تماس بگیرید.

42,000 تومان بدون مالیات.

مکمل سوخت ,اکتان بوستر آلتیما حجم 300 میلی لیتر

اکتان بوستر آلتیما-مکمل بنزین ساخت ایران و تحت لیسانس کانادا می باشد و اکتان بنزین را تا 10 پوینت بالا می آورد ( هر پوینت 0.1 RON یا عدد اکنان می باشد) همین مقدار که البته در بین تمام مکمل های بازار بیشترین مقدار می باشد کمک شایانی به حفظ موتور می نماید وهمین موضوع باعث پرطرفدار بودن این مکمل بین مشتریانی است که نتیجه استفاده ازابن مکمل را یکبار تجربه کرده اند. این مکمل دارای حداکثر MMT مجاز از لحاظ آلایندگی هوا در خیابان می باشد و با توجه به قیمت مناسب و کیفیت مطلوب آن ، به صرفه ترین اکتان بوستر موثر موجود در بازار می باشد.

اکتان بوستر آلتیما

اکتان بوستر آلتیما -مکمل بنزین-ایرانی-خودرو های توربو به دلیل بالا رفتن فشار داخل سیلندر نیاز به بنزین با اکتان مناسب دارند، ولی متاسفانه بنزین داخلی با اکتان بسیار پایین تر از استاندارد های جهانی برای این خودرو ها به مرور مشکل ایجاد می کند و موتور این خودروها با Knocking و Pingingبسیار زود تر از خودروهای تنفس طبیعی مصطحلک می شوند.

ساخت و مبدا محصول

اکتان بوستر آلتیما ساخت کارخانه لیا شیمی ایران و تحت لیسانس کشور کانادا می باشد.این مکمل بنزین اکتان بنزین را تا 10 پوینت افزایش می دهد ( هر پوینت 0.1 RON یا عدد اکنان می باشد) .

همین مقدار ،که البته در بین تمام مکمل های بازار بیشترین مقدار می باشد، کمک شایانی به محافظت از موتور می نماید و همین موضوع باعث پرطرفدار بودن اکتان بوستر آلتیما در بین مشتریانی که استفاده از ابن مکمل را حتی برای یکبار تجربه کرده اند،می باشد.

متریال بکار رفته

اکتان بوستر آلتیما-مکمل بنزین  با کیفیت و مرغوبیست که دارای حداکثر  MMT مجاز از لحاظ آلایندگی هوا در خیابان می باشد و با توجه به قیمت با صرفه ترین اکتان بوستر و مکمل بنزین موثر بازار می باشد.

تاثیر ، اهمیت و عملکرد اکتان

بالا بردن عدد اکتان و کیفیت سوخت در تمام دنیا حتی برای کارخانجات فراری ، بنز ، بی ام و ، پورشه و … بسیار مهم بوده و کمپانی صرفا پیشنهاد مصرف سوخت ریسی می نماید و علت هم کاملا واضح است.

اکتان بنزین های سوپر در اکثر کشورها 96 RON می باشد که در ایران به ادعای شرکت نفت 91 و با توجه به تست های انجام شده بر روی خودروهای ما حدود 87 می باشد، مسلما اکتان 100 برای مصرف خودروهای ریس می باشد ولی اکتان 91 حداقل اکتان مورد قبول برای یک خودروی امروزی به خصوص خودرو های توربوشارژ می باشد.

بنابر این افزودن اکتان بوستر یا مکمل بنزین به باک خودرو امری منطقی به نظر می رسد.

لازم به ذکر است که اکتان بوستر آلتیما قابلیت شویندگی سیستم سوخت رسانی ، باک و قطعات اشتعالزای موتور را دارا بوده و به دلیل استفاده از بنزین بی کیفیت ایران تمامی قطعات سیستم سوخت رسانی ماشین های کارکرده (این مطلب در مورد خودرو های صفر کیلومتر صحیح نمی باشد) پوشیده از رسوبات مختلف میباشند .

برای رسیدن به نتیجه مطلوب مصرف 3 قوطی و سه باک پر پیشنهاد می شود.

مصرف 2 قوطی اول اکتان بوستر آلتیما-مکمل بنزین-در 2 باک اول تمامی رسوبات را از سطوح جدا نموده و وارد سوخت خودرو میکند زیرا تنها راه خروج این رسوبات، سوختن در موتور خودرو و خروج از اگزوز اتومبیل است.

نتیجه مطلوب از نظر شتاب ،کارایی ،قدرت و کشش از باک سوم به بعد به طور قابل توجهی قابل مشاهده خواهد بود.

طرز استفاده:

در صورت خالی بودن باک هنگام سوخت گیری ابتدا محصول را در باک خالی کرده سپس سوختگیری نمایید.

توجه:

- این محصول قابل اشتعال است لذا در استفاده از آن دقت گردد.

- در صورت بلعیده شدن می تواند کشنده باشد.

- می تواند موجب سوزش چشم، سردرد و سرگیجه گردد. در صورت برخورد با چشم، چشمان خود را سریعا با آب تمیز بشویید.

- این محصول دارای مواد سمی است از رها کردن آن در محیط زیست بپرهیزید.

- هنگام استفاده از این محصول از سیگار کشیدن خودداری شود و از گرما و سطوح داغ دور نگه داشته شود.

- از بسته بودن درب محصول پس از مصرف اطمینان حاصل کنید.

-در فضای دارای تهویه مناسب نگهداری شود.

ایران تحت لیسانس کانادا
آلتیما | Altima
لیا شیمی ایران
فلزی
300 میلی لیتر
خودروهای بنزینی
1 عدد
-مقدار بهینه 150 میلی لیتر برای 35-40 لیتر است. 300 میلی لیتر برای 70-75 لیتر کافی است. -این محصول خود مخلوط است.-در صورت اضافه کردن بیش از اندازه آسیبی ایجاد نمی کند.

برچسب ها