جدید پا رکابی چراغدار TECH4LIGHT مناسب برای تیبا

پا رکابی چراغدار TECH4LIGHT مناسب برای تیبا

( icl000170 )

Tiba Lighted Foot pedal _ TECH4LIGHT

ویژگی‌های محصول:

ضد آب

ضد ضربه

نسب بسیار آسان و سریع

134,000 تومان بدون مالیات.

پا رکابی چراغدار TECH4LIGHT مناسب برای تیبا

پارکابی چراغ دار یا همان محافظ رکاب چراغ دار که از لوازم لوکس بسیار محبوب لوکسی ها میباشد به تازگی مورد توجه خیلی ها قرار گرفته و روی بسیار از ماشین‌ها برای زیبایی و همچنین برای محافظت از رکاب خودرو استفاده میشود.

پارکابی چراغ دار اصولا برای زیبایی خودرو استفاده میشه ولی بسیاری از خریداران این محصول برای جلوگیری از خط افتادن و کثیف شدن رکاب ماشین ، در هنگام سوار و پیاده شدن استفاده میکنند.

محافظ رکاب چراغ دار همانطور که از اسمش معلومه دارای چراغ با رنگ‌های مختلف هستش که با بستن اون روی رکاب خودرو در زمان باز کردن در نور خوبی در خودرو شما منعکس میشود.

همچنین توجه داشته باشید که پارکابی چراغ دار که برای شما ارسال میشود 2 عدد میباشد که اصولا برای درهای جلو استفاده میشود و در صورتی که شما برای درهای عقب خودرو هم پارکابی چراغ دار نیاز داشتید میتوانید تعداد سفارش خود را در سبد خرید 2 عدد کنید تا 2 جفت تحویل بگیرید.

به دلیل داشتن ضخامت کم و باریک بودن محافظ رکاب چراغ دار ، هیچگونه اصتحکاکی با درب خودرو نداشته و هیچ مشکلی در زمان باز و بسته شدن در خودرو به وجود نمی‌آید.

به دلیل اینکه پارکابی چراغ دار در جایی قرار داره که رفت و آمد زیاده این محصول ضد آب ساخته میشه تا هیچ مشکلی برای چراغ های اون پیش نیاد.

محافظ رکاب چراغ دار در زمان بسته بودن درب خودرو خاموش میماند و زمانی که یکی از درب‌ها باز میشود پارکابی چراغ دار روشن میشود و در آخر چراغ‌های آن به صورت ثابت روشن میماند و تا زمان باز موندن درب خودرو روشن است.

ایران
TECH4LIGHT
پلاستیک مقاوم
چراغدار
رکاب ها
تیبا
2 عدد
ال ای دی
12 ولت

برچسب ها