جدید لنت ترمز جلو یو ال تی رانا ,اچ 30 کراس _ (ult)

لنت ترمز جلو یو ال تی رانا ,اچ 30 کراس _ (ult)

( )

Front Brake Pad for rana, h30 cross - ULT

محصول مشترک ترکیه و ایران ؛ دارای نشان استاندارد

85,000 تومان بدون مالیات.

در انبار موجود نیست

لنت ترمز جلو یو ال تی رانا _ (ult)

لنت ترمز یو ال تی ، تولیدکننده لنت ترمز در ایران 
لنت ترمز ULT به کمک بهبود فناوری منحصربفرد در تولید لنت ترمز با استفاده از مواد اولیه و دستگاه های تولید با استاندارد جهانی بر روی پیشرفت و ارتقاء هرچه بیشتر تمرکز داشته است. این کارخانه با قدمتی بالغ بر ۱۰ سال و تجارب گرانبهایی که در طول سالیان متمادی از کارشناسان زبده داخلی و خارجی کسب کرده است، سعی در انتقال تکنولوژی برتر اروپایی به کشور و نیز افزایش دانش ایرانی داشته است. در نهایت، رضایتمندی مشتریان، افزایش ایمنی خودروها، کاهش میزان آلایندگی و بهبود کسب و کار از اهداف اصلی این مجموعه می باشد. 
هدف: 
نوآوری و خلاقیت در تولید و بازاریابی، اصل اساسی برای توسعه و پیشرف این مجموعه می باشد. فراهم نمودن بستری برای کارهای گروهی و استفاده از پتانسیل بالقوه نیروها در راستای خدمت رسانی به هم میهنان عزیز. 
مأموریت: 
پاسخگوئی به نیاز مشتریان در کوتاهترین زمان ممکن و تولید قطعات با درجه ای از کیفیت که برترین کیفیت در میان سایر تولیدکنندگان باشد. 
لنت ترمز ULT اساساً بر روی تولید لنت ترمزهای دیسکی تمرکز دارد. در این راستا، علاوه بر دنیال کردن استانداردهای داخل کشور و دریافت تمامی استانداردهای لازم، با همکاری کشور ترکیه از استانداردهای روز دنیا پیروی می کند. 
علاوه بر علامت استاندارد ایران، عبارت تولید مشترک ایران و ترکیه بر روی لنت ترمز ULT نشان از سیستم قوی مدیریت کیفیت آن دارد. با تمرکز عالی بر روی تحقیق و توسعه (R&D)، لنت ترمز ULT از تمامی ملزومات آزمایشگاهی برای دریافت گواهینامه های بین المللی برخوردار است. 
لنت ترمز ULT از مهندسان، کارمندان و کارشناسان متخصص بهره می برد. با توجه به سیاست حداقل نمودن جابجایی و تغییر کارکنان، ۳۰درصد کارکنان این کارخانه از زمان شروع به کار آن، همچنان در این مجموعه مشغول هستند. 
به همین دلیل، مدیران، مجریان و کارشناسان این دپارتمان در زمینه کاری خودشان متخصص و زبده هستند. پروژه ها و روش های خلاقانه بخش مارکتینگ و بازاریابی این مجموعه با تیم فروش با تجربه به خوبی هماهنگ شده اند تا بر روی رضایتمندی تمامی مشتریان تمرکز داشته باشند. با حداقل نمودن زمان پاسخگویی به تقاضاهای مشتریان، میزان رضایتمندی آنها افزایش می یابد. 
بعلاوه، یک ساختار بنیادی که متشکل از تیم فروش و فروشنگان منطقه ای و استانی است، باعث شده است که کارایی و قابلیت اطمینان این مجموعه به بالاترین درجه ممکن برسد. 

لنت ترمز چیست و چطور کار می‌کند؟

توقف خودرو نیازمند اصطکاک است و تولید اصطکاک در سیستم ترمز، برعهده لنت‌هاست. لنت‌ها روی دیسک‌ها فشرده می‌شوند و اصطکاک میان لنت و دیسک، موجب کاهش سرعت خودرو می‌شود.

محصول مشترک ایران و ترکیه
یو ال تی (ULT)
فلز
دیسکی
چرخ های جلو
یک دست | 4 عدد
رانا ,اچ 30 کراس

برچسب ها