31,000 تومان تخفیف ویژه !

واشر سرسیلندر سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو مناسب برای پژو 405

( )

واتساپ : 09037245482

290,000 تومان بدون مالیات.

259,000 تومان بدون مالیات.

واشر سرسیلندر سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو مناسب برای پژو 405

معرفی واشر سر سیلندر 

واشر سرسیلندر قطعه ای میباشد که در موتور اتومبیل ، مابین سیلندر و سرسیلندر قرار میگیرد. وظیفه این قطعه ایجاد یک آب بندی کامل میان سیستم های مختلف آب، روغن رسانی، احتراق موتور می باشد. جنس واشر سرسیلندر از جنس پنبه نسوز بعلاوه مس و فولاد است.

واشر سرسیلندر نقش مهم و حیاتی در موتور خودرو دارد. بسیاری از رانندگان به مشکل احتراق واشر سرسیلندر اتومبیل خود ، برخورد کرده اند. اگر سراغتان به تعمیرگاه ها افتاده باشد ، خودروهایی میبینید که به علت سوختن واشر سرسیلندر در آن جا هستند و در حال تعمیر میباشند. سوختن واشر سرسیلندر که به آن اصطلاحا " دفورمه شدن واشر " می گویند ، که این امر باعث از بین رفتن آب بندی مابین سیستم های مختلف خودرو می شوند. واشر بین بدنه موتور و سرسیلندر ، با ترکیب مواد نسوز و لایه مسی مقاوم در برابر حرارت و نیز لایه فولادی تشکیل شده است که با یکپارچه کردن سر سیلندرها، به بدنه موتور اجازه میدهد که گردش آب و روغن ، بدون مخلوط شدن صورت بگیرد و فضای سربسته اتاقک احتراق را آببندی کند.

دلایل سوختن واشر سر سیلندر. 


اگر آب رادیاتور کم باشد.

اگر مجرا های عبور آب در موتور مسدود شده باشد.

اگر آب رادیاتور به علت رسوب یا نقص در عملکرد پروانه خنک نشده باشد.

اگر در ترموستات نقص فنی وجود داشته باشد.

اگر در واتر پمپ نقص فنی وجود اشته باشه و جریان آب در موتور به خوبی گردش نکند.

اگر در شلنگ های ورودی و خروجی رادیاتور ، پیچ خوردگی رخ دهد.

اگر در فصل گرما رانندگی طولانی در ترافیک انجام دهیم و فشار بر موتور بیاید.

واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو

واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو یکی از قطعات باکیفیت و مرغوب تولید شده در شرکت اتوبکو می باشد. واشر سرسیلندر بین سیلندر و سرسیلندر واقع شده و جنس آن نه تنها از مس و فولاد، بلکه از جنس پنبه نسوز است تا تحمل دمایی بسیار بالا را نیز داشته باشد. یکی از مشکلات رایجی که شما در واشر سرسیلندر مشاهده می کنید سوختن این قطعه می باشد که عوامل زیادی باعث این مشکل می شود که مهم ترین آن نرسیدن آب کافی به رادیاتور می باشد.

نحوه عملکرد واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو

واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو سبب می گردد که از نشت روغن در کانال های روغن، نشت آب در کانال های آب و خروج گاز از محفظه احتراق جلوگیری شود. واشر سرسیلندر بین سرسیلندر و بدنه موتور قابل مشاهده بوده که علاوه بر یکپارچه کردن سرسیلندر، این امکان را فراهم می کند که گردش آب و روغن بدون مخلوط شدن انجام شود و همچنین فضای اتاقک احتراق را آب بندی نماید.

مزایای واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو

واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو کیفیت فوق العاده بالایی داشته و می تواند گرمای بالا را نیز تحمل کند. این قطعه به سختی دچار سوختگی شده و می تواند تا مدت های بسیاری بدون هیچ گونه افت کیفیتی برای شما ماندگاری داشته باشد. این واشر سرسیلندر از بهترین جنس و مواد اولیه تشکیل شده و راندمان کاری آن را افزایش داده است.


ویژگی واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو

از جمله مهم ترین مزایای واشر سرسیلندر پژو 405 سه سوراخ تعمیر دوم اتوبکو عبارت است از:

کیفیت ساخت بسیار بالا

از جنس مس، فولاد و پنبه نسوز

طراحی مدرن و استاندارد

عمر طولانی و بادوام

مقاومت بالا و بسیار مستحکم

برچسب ها