30,000 تومان تخفیف ویژه !

هولدر پایه نگهدارنده گوشی موبایل داخل خودرو جویروم JR-ZS198

( )

واتساپ : 09037245482

265,000 تومان بدون مالیات.

235,000 تومان بدون مالیات.

هولدر پایه نگهدارنده گوشی موبایل داخل خودرو جویروم JR-ZS198

رانندگی در شرایطی که استفاده از گوشی هوشمند ضروری به نظر می رسد کار ساده ای نیست. به همین دلیل بهترین راه برای استفاده از گوشی هوشمند هنگام رانندگی، به کارگیری هولدر نگهدارنده گوشی داخل خودرو است. یکی از انواع هولدر های موجود در بازار، هولدر موبایل آهنربایی جویروم Joyroom JR-ZS198 Gravity Bracket Car Holder است. این نگهدارنده در اندازه کوچکی طراحی شده است. و پایه آن برای قراردادن روی داشبورد ماشین مناسب است.

گیره های هوشمندانه

انواع مختلف پایه های نگهدارنده از سیستم های متفاوتی نظیر نگهدارنده مغناطیسی یا گیره های فنری، بهرمند هستند. گیره های پایه نگهدارنده آهنربایی جویروم joyroom gravity bracket car holder jr-zs198، از سه جهت گوشی همراه را نگه میدارد. سیستم این گیره های نگهدارنده، به شکلی است که با قرار دادن گوشی همراه روی پایه، وزن گوشی که بر گیره پایینی اعمال میشود، گیره های کناری را به گوشی نزدیک میکند و آن را روی پایه محکم قفل میکند بدون آن که فشار زیادی از طرفین وارد شود.

چرخش 360 درجه

برای راحتی کاربران، شرکت جویروم، زانویی اتصال هولدر موبایل جویروم Joyroom JR-ZS198 Gravity Bracket Car Holder را به گونه ای ساخته است که پایه آن در زاویه های مختلف قرار گیرد. بنابراین کاربران میتوانند به راحتی گوشی همراه را در زاویه دلخواه خود تنظیم کنند تا بیشترین تسلط را حین رانندگی به گوشی همراه داشته باشند.

امکان استفاده از شارژر بر روی هولدر

جویروم برای راحتی کاربران، گیره پایینی هولدر خود را به گونه ای طراحی کرده است که کاربران می توانند به خروجی شارژ تعبیه شده در قسمت انتهایی گوشی هوشمند خود دسترسی داشته و به راحتی از درگاه شارژ گوشی استفاده کنند. بنابراین کاربران می توانند ضمن استفاده از هولدر، گوشی هوشمند خود را به شارژر فندکی خودرو متصل کنند.

سازگاری گسترده هولدر جویروم با موبایل ها

هولدر جویروم با گوشی های 4.0 تا 7.2 اینچ سازگار است. بنابراین کاربران میتوانند انواع گوشی های هوشمند با اندازه های مختلف کوچک و بزرگ را در این نگهدارنده قرار دهند و از ایمنی آن ها مطمئن باشند.

ویژگی های محصول

  • عدم ایجاد خراشیدگی و آسیب روی گوشی
  • امکان چرخش برای ایجاد بهترین زاویه دید

برچسب ها