هولدر پایه نگهدارنده گوشی موبایل داخل خودرو جویروم مدل JR-OK3

( )

واتساپ : 09037245482

215,000 تومان بدون مالیات.

هولدر پایه نگهدارنده گوشی موبایل داخل خودرو جویروم مدل JR-OK3

هولدر موبایل جویروم Joyroom JR-OK3 Car Holder Dashboard

هولدر ها ابزاری هستند که برای کاهش خطرات استفاده از گوشی موبایل در حین رانندگی تولید شده اند. هولدر JR-OK3 محصولی از کمپانی Joyroom بوده که دارای بدنه ای تلسکوپی می باشد و این قابلیت را به شما می دهد تا بتوانید ارتفاع این هولدر را هم تنظیم کنید و علاوه بر آن می توانید به راحتی از میانه بدنه هولدر به ارتفاع آن بیافزایید. سری این محصول قابلیت چرخش 360 داشته و شما می توانید از طریق آن زاویه دید خود را با گوشی تنظیم کنید تا در بهترین حالت ممکن از نمایشگر گوشی خود استفاده کنید. جنس بدنه این محصول از پلاستیک + ABS بوده که از مقاومت بالایی در برابر ضربه و فشار برخوردار می باشد.
این هولدر مناسب گوشی های 4 تا 6.7 اینچ بوده و می توانید گوشی های موبایل با این ابعاد را به خوبی میان خود جای دهد. هولدر Joyroom JR-OK3 از یک پایه نگه دارنده گوشی و دوبازو تشکیل شده است که با فشار دادن دو ضامن فیزیکی قرار گرفته در حاشیه این محصول دو بازو از هم جدا شده و شما به راحتی می توانید گوشی خود را بین آن قرار دهید و زمانی که گوشی به قسمت پستی هولدر تکیه داده بشود ضامن به صورت خود به خود فشار داده می شود و بازو ها رها می شوند تا گوشی را به خوبی میان خود نگه دارند. در قسمت انتهای این هولدر یک پد مکنده بسیار قوی قرار دارد که با کشیدن ضامن آن ، می توانید آن را به هر سطح صافی مانند شیشه و داشبورد بچسبانید.
بر روی بازو ها و پایه نگه دارنده این هولدر بالشتک های سیلیکونی قرار دارد که از خط افتادن بر روی گوشی شما جلوگیری می کند و در ضمن گوشی را هم بهتر نگه می دارند.قسمت انتهای این محصول به صورت باز طراحی شده است و این امر باعث شده تا بتوانید به راحتی گوشی خود را داخل هولدر به شارژ بزنید.

ویژگی های محصول

  • عدم ایجاد خراشیدگی و آسیب روی گوشی
  • امکان چرخش 360 درجه برای ایجاد بهترین زاویه دید
  • امکان نصب روی داشبورد و شیشه

برچسب ها