شرایط و ظوبط استفاده

نکته اول :

یکی از مهمترین شرایط بازگشت کالا این است که وجود هر گونه مغایرت در مشخصات فنی محصول دریافتی می بایست نهایت ظرف کمتر از 24 ساعت پس از دریافت کالا به اطلاع آیکار لوکس رسانیده شود.

اطلاع رسانی خریدار می تواند به کمک یکی از دو روش زیر انجام شود:

  •     ارسال ایمیل به آدرس info@icarlux.ir یا behradgg@gmail.com
  •     تماس یا پیام  واتساپی در طی ساعات 19-12 هر روز کاری با شماره واحد (09037245482)

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، در حالت عادی، بدون نیاز به بازکردن پلمپ بسته بندی و جعبه محصول قابل مشاهده باشد ، خریدار می بایستی از بازکردن جعبه ی محصول خودداری کرده و این امر را به آیکار لوکس اطلاع رسانی کند. بدیهی است چنانچه کالا در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اکبند و اصلی خود خارج شده باشد، امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته دوم :

چنانچه مغایرت مورد نظر خریدار، پس از بازکردن پلمپ و بسته بندی محصول میسر باشد اما نیاز به نصب و استفاده از محصول نباشد. (برای مثال محصول بروی بدنه دارای خط و خش و یا خراشیدگی باشد) خریدار باید از نصب و استفاده از محصول، کاملا خودداری کرده و از دور ریختن و یا پاره کردن کلیه ی لوازم جانبی (اعم از برچسب ها و نایلون ها و یا بسته بندی های مخصوص و...) یا از ایجاد هر گونه تغییر در بسته بندی شرکتی نیز اکیدا خودداری کند. چنانچه کالا و یا لوازم جانبی همراه آن در شرایط اولیه ی خود نباشد و از حالت اصلی خود خارج شده باشند در این صورت امکان رسیدگی به درخواست خریدار وجود نخواهد داشت.

نکته سوم :

چنانچه ایراد و یا مغایرت مدنظر به شکلی باشد که پس از روشن کردن, استفاده یا نصب آن کالا مشخص شود، و کاملا بدیهی باشد, کاربر باید پس از مشاهده ی آن در همان ساعات اولیه پس از دریافت کالا، به یکی از روش های بالا مشکل را به آیکار لوکس گزارش کند.

شرایط مرجوعی کالا های مایع:

مرجوعی کالا های مایع نظیر مکمل های سوخت (اکتان بوستر و انژکتور شوی) روغن ها , روان کننده ها , ضد یخ ها , انواع اسپری های روان کننده , زنگ بر و اسپری های نظافت و نگهداری نظیر واکس و پولیش ها آتش خاموش کن و ... در صورتی که مغایرت از سمت وبسایت آیکا لوکس باشد. محصول در شرایط پلمپ مرجوع شده و وجه پرداختی عودت داده خواهد شد.

ولی در صورتی که مغایرت متوجه خریدار باشد و بدون توجه به اطلاعات درج شده در صفحه محصول ثبت سفارش شود بعد از تحویل محصول توسط گیرنده آیکارلوکس هیچ مسئولیتی در قبال کالا های مایع ذکر شده در بند بالا حتی در شرایط پلمپ نیز نخواهد داشت.

شرایط بازگشت وجه کالای مرجوعی :

در صورتی که مغایرت از طرف وبسایت آیکارلوکس باشد و اطلاعات درج شده در صفحه محصول با خود محصول دریافت شده مغایرت داشته باشد.(بدون هماهنگی وبسایت با مشتری) تمامی هزینه ها اعم از مبلغ پرداختی محصول و هزینه های بسته بندی ارسال و برگشت مرسوله توسط آیکارلوکس عودت داده خواهد شد.

اما در غیر این صورت آیکارلوکس فقط و فقط موظف به عودت کالاهاییست که استفاده , نصب یا دستکاری نشده باشند و از کل مبلغ پرداختی محصول مقدار 5% کسر و ما بقی مبلغ عودت داده خواهد شد. بدیهیست آیکار لوکس در قبال هزینه های ارسال و برگشت مرسوله هیچ مسئولیتی ندارد و مبلغ بعد از تحویل کالای مرجوعی و صحت سلامت کالا عودت داده خواهد شد.

اگر مشتری از خرید خود منصرف شود !

    انصراف از خرید توسط مشتری میبایست هر چه سریعتر به آیکار لوکس اطلاع رسانی شده ، تا از ارسال کالا جلوگیری شود و در صورتیکه اطلاع رسانی بعد از ارسال کالا انجام شده باشد، کلیه هزینه های پستی از مشتری اخذ و مابقی وجه سفارش به حساب ایشان عودت داده خواهد شد.
    حداکثر زمان انصراف از خرید 3 روز می باشد و در این حالت شرایط بازگرداندن کالای مربوطه در صورتیست که :

کالا در شرایط اولیه خود (پلمپ) باشد و هیچگونه استفاده ای از آن نشده باشد.

توجه : هرگونه تغییر در شرایط اولیه کالا، حتی در بسته بندی امکان استفاده از این سرویس را از بین خواهد برد.